Chcete se dovědět víc o produktech, které nabízíme? Sledujte nás na sociálních sítích :-) Najdete nás na Instagramu a na Facebooku. Váš VitalMed.cz

Aromatica Ibisan – jitrocelový sirup se šípkem a ibiškem 210 ml

Kód: 3437
Značka: Aromatica
169 Kč
SKLADEM u dodavatele
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Bylinný sirup s jitrocelem pro posílení horních cest dýchacích a usnadnění vykašlávání, podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, má vynikající chuťové vlastnosti

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jitrocelový sirup s osvědčenou, léty prověřenou a nyní ještě vylepšenou recepturou, obohacený o šípek pro podporu normální funkce dýchacího systému. Jitrocel a šípek podporují přirozenou obranyschopnost organismu a působí jako antioxidant. Ibišek podporuje vylučování vody z těla a přispívá k vitalitě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro děti
Objem: 210 ml
Vhodné pro: dospělé a děti od 3 let
Dávkování a použití: Děti od 3 let: 1 čajovou lžičku (5 ml) 2 x za den, děti od 10 let a dospělí: 1 polévkovou lžíci (15 ml) 2 x za den.
Upozornění: Užívání přípravku v těhotenství a během kojení doporučujeme konzultovat s lékařem. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí! Doporučené dávkování se nesmí překračovat. Případný jemný sediment nebo zákal není na závadu. Před upotřebením protřepat. Přípravek nenahrazuje pestrou stravu.
Skladování: Skladujte při teplotě do 25°C.
Složení: třtinový cukr, pitná voda, extrakt jitrocele, extrakt z šípku, ibiškový extrakt, kyselina citrónová

Původem česká firma s dlouholetou tradicí - to je jihomoravská Aromatica. Její zakladatelé položili kámen na již pevné základy, kterými byli dlouholeté zkušenosti a znalosti z oblasti výroby bylinných přípravků. Aromatica svojí činnost zakládá na rodinné tradici, a tak do své práce vnáší srdce. V Aromatice si ctí přírodu a ruční výrobu a využívají certifikovaných surovin pro výrobu ekologických produktů.