Chcete se dovědět víc o produktech, které nabízíme? Sledujte nás na sociálních sítích :-) Najdete nás na Instagramu a na Facebooku. Váš VitalMed.cz

Náš příběh

Může za to kakaové máslo…

Uplynulo již více než 15 let od doby, kdy jsem se ještě jako studentka farmacie odhodlala vyrobit svůj první domácí balzám na rty. Už si ten recept přesně nepamatuji, ale vůně kakaového másla mi tento den neustále připomíná. V této době jsem se začala aktivně zajímat o kosmetiku a přírodní, no i ty syntetické ingredience. A musím se přiznat, že jsem si k těm přírodním vybudovala velice pozitivní vztah. A to zejména poté, co jsem v rámci svého doktorského studia zkoumala toxicitu některých složek kosmetických přípravků a v neposlední řadě vyhrála svůj boj s kožními problémy díky přírodní mastičce s konopným olejem.

My na VitalMed.cz si uvědomujeme, jak je důležité pečovat o své zdraví. S přírodními produkty lze dosáhnout výsledků, které se projeví nejen na nás, na našem organismu, ale také pozitivně ovlivňují stav životního prostředí. Jsme opravdu rádi, že máme příležitost přidat se k lidem, kteří s námi sdílí stejné pocity, plnit si svůj sen a přinášet Vám informace a produkty od výrobců, kteří pracují srdcem, mění svět a není jim lhostejné naše zdraví a stav životního prostředí.

Monika a tým VitalMed.cz