Chcete se dovědět víc o produktech, které nabízíme? Sledujte nás na sociálních sítích :-) Najdete nás na Instagramu a na Facebooku. Váš VitalMed.cz

Incognito Osvěžovač vzduchu Citronela a borovice (40 g)

Kód: 3751
Značka: Incognito
329 Kč
Momentálně nedostupné

Přírodní osvěžovač vzduchu s jemnou vůní citronely a borovice, který provoní Váš domov a odpudí otravný a nepříjemný hmyz.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% přírodní osvěžovač vzduchu provoní místnost éterickými oleji z borovice a citronely a udrží všechny nezvané návštěvníky v uctivé vzdálenosti. Jeho použití je velmi jednoduché, stačí otevřít víčko. Nepotřebujete tedy žádné baterie ani volné zásuvky. Svými rozměry je ideální na cesty a kempování. 

Účinnost repelentu závisí na jeho používání - funguje až 3 měsíce (pokud je víčko zavřené) nebo 3 týdny (pokud je používán nepřetržitě).

Doplňkové parametry

Kategorie: Osvěžovače vzduchu
Hmotnost: 40 g
Rozměry: průměr 5,72 cm, výška 2,6 cm
Podíl přírodních surovin: 100 %
Původ vůně: přírodní
Složení: Česnekový olej, borový olej, kafrový prášek, geraniol, citronela.
Země původu: Thajsko

Incognito je britská společnost, která své úsilí zaměřuje na kosmetiku s repelentními účinky bez syntetických složek a Diethyltoluamidu DEET. Právě DEET je nejčastější účinnou složkou repelentních přípravků. Jak již název této chemické látky naznačuje, nejedná se o nic přírodního. V přípravcích Incognito naleznete přírodní repelentní složky zkombinovány unikátním tajným procesem. Ať už sáhnete po kterémkoliv produktu Incognito z naší nabídky, nebudete litovat :-).