Chcete se dovědět víc o produktech, které nabízíme? Sledujte nás na sociálních sítích :-) Najdete nás na Instagramu a na Facebooku. Váš VitalMed.cz

Eatgreen Lufa pro univerzální použití se šnůrkou

Kód: 6797
Značka: Eatgreen
65 Kč
Momentálně nedostupné

100% přírodní a rozložitelná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% přírodní a rozložitelná.

To je lufa, univerzální pomocník v kuchyni, ale také v koupelně při jemném peelingu. Pleť dokonale prokrví a odstraní odumřelé buňky pokožky. Po namočení změkne a výrazně nabude na objemu. Její struktura je ideální i pro čištění zaschlých zbytků jídla a přitom povrchy nepoškrábe. Má velmi dlouhou životnost - při běžném používání asi 3 měsíce.

Z této lufy si navíc můžete vytvořit několik menších kousků a každý z nich využít v domácnosti na něco jiného.

Doplňkové parametry

Kategorie: Osobní hygiena
Rozměry: 10 cm
Země původu: Egypt

Víte co je lufa? Odrůda tykve z jihovýchodní Asie, jejíž dozrálé plody slouží k výrobě přírodních pomůcek pro kosmetické nebo ekologické domácí ůčely. Lufy od značky Eatgreen jsou spolehlivým udržitelným pomocníkem nejen při osobní hygieně (lufa skvěle odstraňuje odumřelé buňky a prokrvuje pokožku), ale také v kuchyni. Po čištění ovoce, zeleniny nebo mytí kuchyňských pomůcek stačí lufu pořádně vymáchat v čisté vodě a nechat vyschnout. Stejně jako pěnovou kuchyňskou houbičku. Podobně jako konjaková hmota, lufa po namočení nabobtná a změkne, nemusíte se tedy lekat její počáteční tvrdosti. I když při správném používání vydrží několik měsíců, přijde den, kdy je vhodné lufu vyměnit za nový kousek. Starý jednoduše vyhoďte do kompostéru. :-)