Chcete se dovědět víc o produktech, které nabízíme? Sledujte nás na sociálních sítích :-) Najdete nás na Instagramu a na Facebooku. Váš VitalMed.cz

Yuuki Menstruační kalíšek - velký Soft (měkčí)

Kód: 3494
Značka: Yuuki
399 Kč
SKLADEM u dodavatele
Můžeme doručit do:
3.10.2023

Větší menstruační kalíšek v měkčí variantě z čirého lékařského silikonu se sterilizačním kelímkem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Větší menstruační kalíšek Yuuki v měkčí variantě z čirého lékařského silikonu nejvyšší kvality. Součástí balení je i zelený sterilizační kelímek.

Velký kalíšek je vhodný pro ženy a dívky věku nad 28 let, dále pro všechny ženy, které rodily přirozenou cestou a mají silnější menstruaciNa spodku kalíšku i na stopce jsou rýhy, které vám usnadní vyjmutí kalíšku.

Menstruační kalíšky jsou zdravou, levnou a ekologickou alternativou vložek a tampónů. Jejich používání je snadné, pohodlné a spolehlivé. Vydrží vám dlouhá léta a tak nebudete muset utrácet za vložky ani tampony a nebudete vytvářet odpad.

Veškeré kalíšky a sterilizační kelímky Yuuki jsou vyráběny v České republice. Na výrobu kalíšků je použit německý lékařský silikon, který splňuje ty nejpřísnější zdravotnické normy. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Intimní hygienické potřeby
Velikost: velký
Objem: 28 ml
Rozměry: průměr 46 mm, délka 56 mm beze stopky, délka stopky 18 mm
Materiál: lékařský silikon
Země původu: Česká republika

Mají řady příznivců i řady odpůrců. Stojí ale za zkoušku. Menstruační kalíšky jsou zdravou, levnou a ekologickou alternativou vložek a tampónů. Jejich používání je snadné, pohodlné a spolehlivé. Vydrží vám dlouhá léta a tak nebudete muset utrácet za vložky ani tampony a nebudete vytvářet odpad. 

Veškeré kalíšky a sterilizační kelímky Yuuki jsou vyráběny v České republice. Na výrobu kalíšků je použit německý lékařský silikon, který splňuje ty nejpřísnější zdravotnické normy.