Chcete se dovědět víc o produktech, které nabízíme? Sledujte nás na sociálních sítích :-) Najdete nás na Instagramu a na Facebooku. Váš VitalMed.cz

Aromatica Ginkgo biloba bylinné kapky 100 ml

Kód: 3422
Značka: Aromatica
299 Kč
Momentálně nedostupné

Blinné kapky pro podporu kognitivních funkcí a činnosti mozku, fyzického a duševního zdraví, zlepšení prokrvení všech částí těla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ginkgo pozitivně působí na normální činnost mozku, kognitivní funkce a paměť, také podporuje duševní rovnováhu. Podporuje mikrocirukulaci krevního systému, a tím příznivě působí také na periferní oběhový systém (prokrvení končetin, zrak, sluch). Působí jako antioxidant.
Kapky jsou připraveny podle originální receptury z listů jinanu macerací v lihu za studena. Postup výroby je tradiční, pečlivá příprava zajišťuje dostatečnou koncentraci účinných látek a zároveň jejich dobrou využitelnost organismem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Objem: 100 ml
Vhodné pro: dospělé
Dávkování a použití: 3x denně 20 kapek. Denní dávka obsahuje 60 mg sušiny extraktu. Kapky je možno užívat i v nápoji. Před upotřebením protřepat.
Upozornění: Výrobek není určen pro děti. Ukládat mimo dosah dětí! Doporučené dávkování se nesmí překračovat. Případný jemný sediment nebo zákal není na závadu. Před upotřebením protřepat. Přípravek nenahrazuje pestrou stravu. Může snižovat srážlivost krve.
Skladování: Skladujte při teplotě do 25°C, chraňte před světlem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu (min. 60 měsíců).
Složení: Pitná voda, líh kvasný rafinovaný jemný, Ginkgo biloba (Jinan dvoulaločný) – listy. Tento extrakt obsahuje min. 40 obj. % alkoholu.

Původem česká firma s dlouholetou tradicí - to je jihomoravská Aromatica. Její zakladatelé položili kámen na již pevné základy, kterými byli dlouholeté zkušenosti a znalosti z oblasti výroby bylinných přípravků. Aromatica svojí činnost zakládá na rodinné tradici, a tak do své práce vnáší srdce. V Aromatice si ctí přírodu a ruční výrobu a využívají certifikovaných surovin pro výrobu ekologických produktů.