Chcete se dovědět víc o produktech, které nabízíme? Sledujte nás na sociálních sítích :-) Najdete nás na Instagramu a na Facebooku. Váš VitalMed.cz

Incognito Ochranný krystalový deodorant Citronela (50 ml)

Kód: 3763
Značka: Incognito
169 Kč
Momentálně nedostupné

Repelentní deodorant se 100% přírodním složením s vůní citronely. Spolehlivě pohlcuje a maskuje lidský pach, který přitahuje hmyz.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% přírodní krystalový deodorant vás okouzlí báječnou vůní, která nelahodí obtížnému hmyzu. Díky obsahu citronelového oleje se vám nepříjemná havět vyhne obloukem. Účinná minerální látka Ammonium alum (kamenec amonný) eliminuje zápach, aniž by zamezovala přirozenému pocení nebo pronikala do pokožky. Má dlouhodobé působení, nedráždí a nelepí. V deodorantu nenajdete problematické soli hliníku, které jsou se běžně vyskytují v konvenčních deodorantech. Používat jej může celá rodina včetně dětí. Doporučujeme jej užívat v kombinaci s repelentním sprejem Incognito.

Doplňkové parametry

Kategorie: Deodoranty
Objem: 50 ml
Podíl přírodních surovin: 100 %
Původ vůně: přírodní
Složení: Ammonium alum, aqua, cymbopogoin nardus (citronella).
Certifikáty: Vegan Society, Ethical Award
Země původu: Thajsko

Incognito je britská společnost, která své úsilí zaměřuje na kosmetiku s repelentními účinky bez syntetických složek a Diethyltoluamidu DEET. Právě DEET je nejčastější účinnou složkou repelentních přípravků. Jak již název této chemické látky naznačuje, nejedná se o nic přírodního. V přípravcích Incognito naleznete přírodní repelentní složky zkombinovány unikátním tajným procesem. Ať už sáhnete po kterémkoliv produktu Incognito z naší nabídky, nebudete litovat :-).