Ach, ta levandule! Jemná květinová vůně zrelaxuje, rozpustí vnitřní napětí a mysl úžasně ukolíbá před spaním. Použít ji můžete i při výrobě domácí kosmetiky, k neutralizaci nežádoucích pachů nebo pro odpuzení hmyzu. Působí blahodárně také na dýchací cesty, zklidňuje pokožku a pomáhá při hojení ran. Tato, od Tierra Verde, pochází z francouzské Provance, je BIO a dostala i certifikaci kvality EcoGarantie.
Česko-slovenská firma Tierra Verde s.r.o. vyrábí ekologické prostředky pod několika značkami. Její ekologická drogerie nese název Yellow&Blue, kosmetické přípravky Tierra Verde a produkty pro domácí mazlíčky dostaly trefný název Catz&Dogz. Tašky, ručníky a sáčky pro denní použití pak Tierra dováží pod značkou Casa Organica či Mama Natura a pro ženy má také menstruační kalíšky Gaia Cup. Veškerou drogerii vyrábí v Brně a podle nás je nejčistší českou značkou ekodrogerie. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Eco Garantie, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky ani substance netestuje na zvířatech a v našem sortimentu najdete jen čiště veganské produkty.
Prázdnou lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo, zbytek patří do kontejneru na plast.
Materiál obalu:
skleněná lahvička, plastové víčko
NEBEZPEČÍ:
Hořlavá kapalina a páry. Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt. Dráždí kůži. Může vyvolat alergickou kožní
Objem:
30 ml
Podíl BIO surovin z celkového objemu:
100 %
Podíl přírodních surovin:
100 %
Původ vůně:
přírodní
Složení:
Lavandula Hybrida Grosso Herb Oil, Linalool*, Limonene*, Geraniol*, Coumarin*, Eugenol*, Benzyl Benzoate*. *přírodního původu
VAROVÁNÍ:
Způsobuje vážné podráždění očí.
Země původu:
Francie
Přihlaste se prosím znovu
Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.